Apie mus

MB KLAIMINA yra apskaitos, mokesčių ir finansines paslaugas bei konsultacijas buhalteriniais klausimais teikianti įmonė, įkurta 2007 m. birželio mėn. 22 d.

Mūsų įmonės tikslas – padėti rasti mažoms ir vidutinėms įmonėms, individualią veiklą vykdantiems asmenims, mažosioms bendrijoms, ūkininkams ir kitiems fiziniams asmenims, įmonėms bei įstaigoms teisingą sprendimą ir nepasiklysti buhalterinės apskaitos tvarkymo problemų labirintuose.

Norime pasidžiaugti, jog šiuo metu vis dažniau pasitaiko verslininkų, kurie, ne tik realiai sumažina savo sąnaudas patikėdami buhalterinės apskaitos tvarkymą ir finansinių problemų sprendimą mums, bet ir suvokia atliekamo buhalterinio darbo svarbą.

Dažniausiai praktikoje pasirenkant, kas tvarkys Jūsų buhalterinę apskaitą, buhalteris ar buhalterines paslaugas teikiantys juridiniai asmenys, viską nulemia paslaugos kaina. Tačiau, be paslaugų kainos, verslininkams turėtų rūpėti ir buhalterinių paslaugų kokybė, duomenų konfidencialumas, galimos žalos rizikos apdraudimas ir kiti , pakankamai svarbūs dalykai.

Kodėl verta rinktis mūsų paslaugas?

Dažniausias svertas paslaugos pasirinkime – paslaugos kaina, kurią parenkame konkrečiai Jums, atsižvelgdami į Jūsų įmonės specifiką, darbo pobūdį, veiklų sezoniškumą.

Tad visuomet ieškome Jums optimaliausio ir efektyviausio sprendimo !

Meniu