MB KLAIMINA
Mes verti Jūsų pasitikėjimo
Apie musPaslaugosAkcijosKontaktai
Paslauga 1
Paslauga 2
Paslauga 3
Paslaugos

Mes Jums siūlome mūsų paslaugas, nes :

·         - Mūsų įmonėje dirbantys buhalterinės apskaitos specialistai glaudžiai bendradarbiauja su mūsų klientais, tuo užtikrindami buhalterinėse ataskaitose atvaizduotų operacijų duomenų tikslumą.

·         - Mūsų sudarytos paslaugų sutartys užtikrina Jūsų įmonės duomenų konfidencialumą.

·          - Mes pilnai atsakome už savo atliktą darbą, o mūsų galimos žalos riziką padengtų civilinės atsakomybės draudimas, kuriuo esame apsidraudę.

·         - IR SVARBIAUSIA – mūsų paslaugų kaina Jums garantuos mažesnes sąnaudas nei tos, kurias patiriate, samdydami individualų buhalterį. Be to, Jūs mokėsite tik už atliktą darbą, o ne už „išsėdėtas“ valandas darbo kabinete. Neturėsite bereikalingų sąnaudų buhalterio darbo vietai įrengti, reikiamo inventoriaus (baldų, kompiuterio, buhalterinių programų ir kt.) įsigijimo, kvalifikacijos kėlimo (seminarų), problemų dėl buhalterio ligos, atostogų, bei dar daugelio kitų sąnaudų.  
  Mes siūlome paslaugų paketą, už kurį mokate ne pagal valandinį atlygį ar standartinį mėnesio mokestį, o pagal atliktą darbą, tad sumažėjus buhalterinių dokumentų ar darbuotojų skaičiui, atitinkamai sumažėja ir Jūsų mokamas mums mokestis už buhalterines paslaugas.

Mes norime ir galime tapti Jūsų patarėjais finansiniuose reikaluose.  Patikėkite buhalterinės apskaitos tvarkymą mums ir mes Jūsų nenuvilsime.